Detské bicykle

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Ako vybrať detský bicykel?

Detský bicykel vyberajte podľa výšky dieťaťa. Nešetrite na nesprávnom mieste a nekupujte väčší bicykel, do ktorého dieťa neskôr dorastie. Nebude to pohodlné a dieťaťu môžete jazdu znechutiť. Dieťa by malo zo sedadla bez problémov dočiahnuť na zem. Pre začiatočníkov je kvôli stabilite ideálny detský bicykel s pomocnými kolieskami. Dobrou voľbou je ľahký hliníkový rám.

Zorientujte sa vo veľkostiach

Podľa veľkosti kolies sa detské bicykle delia na tie pre menšie deti vo veku od 3 do 7 rokov (detský bicykel 14 a 16 palcový, je dobré, ak má retiazku prekrytú plastovým krytom), pre deti od 6 do 9 rokov je vhodný detský bicykel 20”. Ten už býva vybavený prehadzovačkou a pre pohodlnejšiu jazdu môžete zvoliť model s odpruženou vidlicou.

Bezpečnosť na prvom mieste

Aby ste si užili príjemný rodinný výlet, kvalitný detský bicykel by mala automaticky dopĺňať prilba. Pre deti do 15 rokov je povinná a dokáže stlmiť nárazy hlavy. Chce si dieťa so sebou vziať obľúbeného macíka? Odvezie ho košík na detský bicykel! Ak sa dieťa len učí jazdiť, praktickou pomôckou na predídenie pádom je ťažná alebo vodiaca tyč na detský bicykel.

Preskúmajte kategórii detské bicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, horské bicyklegymnastika čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Spokey, Head a Amulet, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, Sportby.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.