Dievčenské aktovky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Školská aktovka alebo školský batoh?

Chystá sa vaše dievčatko do školy? Nepodceňte výber školskej tašky či batohu. Pre malé slečny, predovšetkým pokiaľ idú do školy prvýkrát, je ideálna aktovka pre prváčikov, ktorá je anatomicky tvarovaná a má dostatok priehradok. Pre staršie dievčatá je potom skvelou voľbou školský ruksak, ktorý má širšie využitie. Vyberte si z veselých farieb a motívov.

Školský batoh pre teenagerov

Školské tašky majú spravidla jedno alebo dve väčšie vrecká na učebnice a niekoľko malých vreciek. Pri výbere sa zamerajte na batohy s kvalitnou výstužou chrbta, ktorá zaistí správnu oporu pre chrbticu. Pre dospievajúcu slečnu nevyberajte modely s detskými obrázkami, voľte skôr nenápadnú kombináciu farieb či klasický čierny ruksak. Vzhľadom na prenášanie väčšieho počtu učebníc a kníh je dôležitá aj vyššia nosnosť.

Aktovka s koňom, sovou aj jednorožcom

Malé dievčatká poteší aktovka Hello Kitty, Frozen či dúhová aktovka s jednorožcom. Pre staršie dievčatá odporúčame obľúbený školský batoh Topgal, ktorý sa niekoľkokrát stal víťazom testov školských batohov. Teenagerky budú určite rady, keď sa s nimi pri výbere poradíte a necháte ich zvoliť si ten najštýlovejší kúsok.

Preskúmajte kategórii dievčenské aktovky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské vychádzkové tenisky, dievčenské športové teniskydievčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Kipling, Lego Wear a Reisenthel, objavujte nové e-shopy a obchody - 4kids.sk, Oxybag.sk a Alza.sk alebo vyberajte podľa farieb.