Dievčenské podprsenky

Dievčenské funkčné spodné prádlo
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Kedy je najlepší čas na prvú podprsenku?

Máte pocit, že vaša dcérka už dozrela do veku, kedy je čas na prvú podprsenku? Pamätajte na to, že každé dievča dospieva inokedy, preto dajte vždy na názor svojej dcéry a vyčkajte, kým sama o podprsenku požiada. Následne ju nechajte, aby sa na výbere spodnej bielizne podieľala, aby sa v nej mohla cítiť príjemne a sebavedome.

Vhodnou voľbou na začiatok je dievčenská lambáda

Akonáhle prsia začnú rásť, môže byť každý pohyb pomerne bolestivý, a to najmä ak vaše dievčatko rado športuje. Vhodnou voľbou do začiatkov je teda rozhodne dievčenská lambáda, ktorá je z pružného materiálu, ktorý poskytne potrebnú oporu a zároveň nebude nikde škrtiť ani spôsobovať otlačeniny. Podobne je možné využiť aj dievčenskú športovú podprsenku, ktorá vyzerá ako bežný top, a dá sa nosiť aj samostatne.

Hľadáte elegantnejšiu verziu?

V prípade väčšieho poprsia, alebo ak vaša dcéra túži po elegantnejšej verzii podprsenky, je možné siahnuť po bezkosticovej podprsenke s mäkko vystuženými košíčkami, ktorá bude pod tričkom nenápadná a zároveň veľmi pohodlná. Odborníkom na tieto krásne podprsenky je napríklad značka Calvin Klein, preto neváhajte preskúmať jej ponuku.

Preskúmajte kategórii dievčenské podprsenky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské mikiny cez hlavu, chlapčenské teplákydievčenské športové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - Factcool.sk, Answear.sk a Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.