Dievčenské športové mikiny

Dievčenské mikiny
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čím sa riadiť pri výbere dievčenskej športovej mikiny?

Ak vyberáte športovú mikinu pre malú slečnu alebo mladú dámu, ako prvá by vás mala zaujímať predovšetkým vhodná veľkosť. Ďalej potom strih a obdobie, v ktorom bude mikina využívaná. Podľa toho zvoľte mikinu na zips alebo mikinu cez hlavu. V neposlednom rade je potrebné urobiť rozhodnutie, či zvoliť model s kapucňou alebo bez. Pre vyložene športový tréning odporúčame modely na zips a bez kapucne.

Z čoho sa vyrábajú športové mikiny?

Športové mikiny sa vyrábajú z rôznych materiálov. Najčastejšie je zastúpenie polyesteru s funkčnými vlastnosťami, čo sa bude hodiť predovšetkým pri aeróbnych aktivitách, ako je beh či cyklistika. Tiež je možné vyberať mikiny s podielom bavlny, tie však odporúčame skôr na turistiku a pokojnejšie cvičenia či tanec.

Štýlové logá aj kvetinové vzory

Dievčenské mikiny sa líšia od chlapčenských predovšetkým farbou a motívom. U mikín pre najmenšie deti sú tieto rozdiely viditeľné najviac. Malé dievčatká ocenia ružovú či fialovú farbu a tiež obrázky princezien a kvetov. Pre mladé dámy a tínedžerky sa potom hodia mikiny so štýlovými logami, medzi ktoré sa radia napríklad športové mikiny Nike či Adidas. Tie sú navyše veľmi prepracované a kvalitné, investície sa teda naozaj oplatia.

Preskúmajte kategórii dievčenské športové mikiny a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské vychádzkové tenisky, dievčenské členkové topánkychlapčenské vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - EXIsport, OK-moda.sk a Answear.sk alebo vyberajte podľa farieb.