Plavky pre väčšie poprsie. Aké strihy a farby odporúčajú influencerky?

21.06.2022

Veľké prsia nie sú vždy takou výhrou, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Majiteľky bujného dekoltu často trápia nielen bolesti chrbta, ale aj otázka, kde kúpiť oblečenie, spodnú bielizeň alebo plavky pre väčšie poprsie. Najmä plavky vidí každý, takže musia dobre vyzerať, byť pohodlné a udržať všetko na svojom mieste. Ako také zohnať? Pozrite sa, ako plavky pre plnoštíhle a veľké prsia riešia influencerky.

Beth Lara

Bojíte sa vzorov a výrazných farieb? Beth Lara vám ukáže, že aj s väčšou veľkosťou nie je potrebné sa ich zriekať. Jej bodkované plavky pre plnoštíhle vyzerajú naozaj úžasne – drobný vzor kila nepridáva, ale naopak pôsobí sviežim dievčenským dojmom a zjemňuje objemnejšiu postavu. Beth tiež odporúča kostice pre lepšiu podporu, nastaviteľné ramienka na prispôsobenie a extra vystuženie v oblasti bruška pre komfortnejší pocit.

Chloe

Existujú plavky pre veľké poprsie, z ktorých vás nebude bolieť krčná chrbtica a ramená? Odpoveď Chloe je jasná - áno, existujú. Plavky v štýle crop topu s krátkym rukávom vyzerajú skvele a môžete s nimi zabudnúť na nekomfortné ramienka zarezané do ramien či krku. Či zvolíte odvážnejšiu verziu s viazaním vpredu, alebo uzavretejšiu ku krku, záleží úplne na vás.

Lauren Edge

Lauren nosí veľkosť podprsenky J. Ako sama v jednom svojom videu uvádza, za svoju veľkosť sa predtým hanbila. Teraz všetkým ženám pripomína, že je úplne normálne mať strie, celulitídu, záhyby na brušku alebo vyťahané bruško po pôrode. Sama sa nebojí ukázať v bikinách či vysoko vykrojených plavkách. Vďaka tomu sa stala inšpiráciou mnohým ženám.

Emma

Emma na svojom profile uvádza, že „každé telo je pripravené na bikiny“, čoho je sama dôkazom – nebojí sa obliecť ani tangá, ktoré sa často neodvážia vziať ani ženy s veľkosťou XS. Ak nie ste tak odvážna, odporúčame Emmy ďalší plážový outfit, ktorým sú bikiny so sukňou, ktorá väčšie pozadie naopak schová.

Lucy May Dawson

Väčšie poprsie nemusí nutne znamenať, že máte aj veľké bruško, zadoček alebo stehná. Svoje o tom vie Lucy May Dawson, ktorá má k veľkým prsiam pomerne štíhle telo. Jednodielne plavky pre plnoštíhle vám v tomto prípade nemusia sedieť vôbec. Kupujte preto radšej spodný a horný diel zvlášť. Získate tak kúsky, ktoré medzi sebou môžete ľubovoľne kombinovať.

Leah Jane

Leah nás baví! A to preto, že na svojom profile nemá iba fotky, ale aj videá, v ktorých ukazuje rôzne plavky pre väčšie poprsie a vysvetľuje, ako a prečo jej daný strih sedí. Podobne sa venuje aj spodnej bielizni a oblečeniu, takže je skvelou inšpiráciou pre ženy s plnými krivkami, ktoré sa chcú obliekať moderne a nevedia, ako na to.

Lilian Sesiguzel

Dôkaz, že aj jednodielne plavky pre plnoštíhle môžu byť sexy, má pre vás Lilian. Zároveň je tiež príkladom toho, že nie je vždy nevyhnutné mať vystužené plavky či plavky s kosticami. Na profile nájdete Lilian aj v bikinách – jej obľúbené sú predovšetkým tie s vysokým pásom, ktoré pekne schovajú bruško a vytvarujú ženské krivky.

Alice

Ktoré plavky pre plnoštíhle sa radia medzi najlepšie? Tie so zavinovacím strihom! Svoje o tom vie aj blogerka s plnším poprsím - Alice. Tento typ plaviek dokáže opticky zoštíhliť postavu, urobiť krásny výstrih a zakryť bruško. Vďaka tomu v nich budete vyzerať sexy a zároveň vkusne.

Malin Andersson

Malin Andersson sa preslávila najmä ako účastníčka reality show Love Island. Dnes pôsobí ako motivačný rečník a na svojom Instagrame povzbudzuje všetky ženy, ktoré si počas svojho života prešli nejakou traumou alebo sú nešťastné zo svojej postavy. Plné krivky ukazuje bez akejkoľvek retuše, aby boli vidieť všetky nedokonalosti, ktoré na svojom tele môže nájsť každá žena.