Karimatky a matrace

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Veľkým hitom je samonafukovacia karimatka!

Klasické penové karimatky do stanu už vo väčšej miere nahradili nafukovacie a samonafukovacie karimatky. Stávkou na istotu sú karimatky od značiek Husky, Pinguin alebo Loap. Tieto karimatky sa vyrábajú v rôznych hrúbkach, obvykle od 2 do 5 cm. Čím vyššia hrúbka, tým menej skladná je karimatka, ale o to viac je pohodlnejšia. Nezabudnite so sebou pribaliť aj cestovný vankúšik, spacákčelovku!

Nafukovací matrac ako plnohodnotná cestovná posteľ

Samostatnú kategóriu tvorí nafukovací matrac. Na ich nafúknutie je už potrebná poriadna pumpička. Doma poslúži ako posteľ pre návštevy a pokiaľ radi kempujete vo veľkom, tak aj ako pohodlná, na svoje pomery skoro plnohodnotná, posteľ pre pobyt vo veľkom stane. Nech už budete nafukovať na cestách čokoľvek, odporúčame mať so sebou špeciálnu sadu na opravu.

Na cvičenie aj na pláž

Zatiaľ čo nafukovacie karimatky sú vhodné na pohodlné spanie na cestách, plážové karimatky alebo tie určené na cvičené majú úplne iné vlastnosti. Plážové karimatky sú skladacie, aby sa pohodlne zmestili do plážovej tašky alebo sa dali vziať jednoducho do ruky. Karimatky na cvičenie sú obvykle len veľmi tenké a slúžia skôr ako protišmyková podložka, pohodlné spanie na nich nečakajte.

Preskúmajte kategórii karimatky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie stany, kolieskové korčuleelektrokolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Husky, Hannah a LOAP, objavujte nové e-shopy a obchody - Sportby.sk, OK-moda.sk a HUSKY alebo vyberajte podľa farieb.