Klobúk MFH® US GI Bush Rip Stop - BW Tropentarn

Vo vojenskom prostredí je klobúk nielen kúskom oblečenia, ale aj taktickým doplnkom. Oproti čiapke poskytuje výhodu pri maskovaní, kedy dokáže rozbiť siluetu vašej hornej časti tela. Ďalšou výhodou je široký lem, ktorý zabezpečuje lepšiu ochranu proti slnku a tiež vás lepšie ochráni pred nízkym porastom. Všetky tieto vlastnosti predurčujú klobúk MFH® US GI Bush Hat Rip Stop pre použitie v náročných podmienkach, ľuďmi, ktorí sa radi spoliehajú na to najlepšie.
Starí bojkovia nosia klobúky
Výhody klobúku nie je už potrebné zmieňovať, avšak keď sa spojí klobúk a práca vývojárov z MFH®, vznikne produkt, ktorý s vami vydrží. Jeho odolnosť je daná predovšetkým použitím kvalitného ripstop materiálu, ktorý pri pretrhnutí zabraňuje ďalšiemu trhaniu a zväčšovaniu diery. Na bokoch sú umiestnené prieduchy z jemnej sieťoviny, umožňujúce cirkuláciu vzduchu a udržanie príjemnej mikroklímy aj v letnom období. Pri behu alebo pri pohybe v nízkom poraste oceníte nastaviteľnú šnúru, ktorá zamedzí spadnutiu či strate. Obľúbený a overený dizajn klobúku vám zaistí závistlivé pohľady vašich kolegov.
Keď vám na kvalite záleží
Keď dôjde na najhoršie, je to výbava, čo vám môže zachrániť krk, prípadne zlepšiť kvalitu života pri vašich dobrodružstvách. S podobnou myšlienkou bola založená nemecká firma Max Fuchs, ktorá už skoro 40 rokov pôsobí na trhu s army a outdoor vybavením. Medzi jej značky patrí tiež MFH®, ktorý zásobuje trh produktmi s najlepším pomerom cena / výkon. Je to najmä nemecká precíznosť a zmysel pre detail, ktorý firme zaručil postavenie a obľúbenosť užívateľov po celom svete.Benefity, o ktorých musíte vedieť:nadčasový dizajnodolný materiál s ripstop úpravoupriedušná sieťovina na stranáchšnúrka pre nastavenie veľkosti
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pánske klobúky