Nepremokavá funkčná bunda COLD Mil-Tec® – Olive Green

Nemecká výroba s mnohými benefitmi
Nepremokavá funkčná bunda COLD Mil-Tec® v sebe kombinuje precíznosť nemeckého prevedenia a skúsenosti spoločnosti Mil-Tec® z oblasti vývoja outdoorového vybavenia. Nepremokavá a vetru odolná sa dostane do srdca každého survivalisty, člena ozbrojených síl alebo každého, kto hľadá efektívny spôsob, ako sa vysporiadať so zimou.
Bunda je plne vybavená protekčným systémom ECWCS s odnímateľnou fleecovou mikinou zaisťujúcou vysoké izolačné vlastnosti a odolnosť proti chladu. 3vrstvový laminát s polyuretánovou membránou ďalej ponúka aj skvelé paro-priepustné vlastnosti.
Bunda tiež disponuje dvojcestným zipsom s légou na patentky, ktorý spolu dohromady ponúka jednoduchý a efektívny spôsob zapínania. Vďaka rozparkom na zips v podpažnej oblasti možno plne regulovať vetranie kože a zabrániť tak nadbytočnému poteniu. Bunda sa tak hodí na poľnú akciu rovnako ako pre pohyb v meste.
Sťahovacie šnúrky v oblasti pásu a spodnej časti bundy spolu so suchým zipsom na koncoch rukávov zase zaisťujú maximálnu prispôsobiteľnosť vašej veľkosti a izoláciu vnútorného prostredia, ktoré bránia nadbytočnému úniku tepla.
Praktické vrecká pre uloženie vecí
Bunda celkovo disponuje 3 vreckami, ktoré sú ľahko prístupné a dobre zabezpečené. Prvé vrecko sa nachádza na ľavom rukáve a zvyšné dve vrecká so suchým zipsom na patentky sú skryté na bokoch bundy.
Produkt tiež obsahuje vysoký golier s pripojiteľnou kapucňou a celkovo je navrhnutý v praktickom strihu pre plne pohodlné nosenie. Výrobok predstavuje univerzálne riešenie, ako sa zabezpečiť proti nežiaducemu chladu v teréne aj mimo neho.Benefity, o ktorých musíte vedieť:vetru odolnánepremokavá (2000g / m2 / 24 h)možnosť vetrania v podpazušíodnímateľná vnútorná vložkapripojiteľná kapucňatechnológia ECWCS
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pánske outdoorové bundy