Nohavice Operator Combat MK.II Clawgear® – Solid Rock

Nohavice Mk. II Operator Combat sú výsledkom úzkej spolupráce s rôznymi operátormi špeciálnych jednotiek a kladú dôraz na inovatívny strih a všestrannosť. Pridanie elastických prvkov značne prevyšuje požiadavky na mobilitu nositeľa a pohyb v nohaviciach je neuveriteľne plynulý a hladký. Nohavice majú mnoho osvedčených funkcií, ako je systém nastavenia obvodu pásu alebo kolená s vnútorným nastavením výšky, ale aj mnoho novo vyvinutých prvkov, ako sú integrované elastické oblasti, vylepšený koncept vreciek a úplne nový spôsob ušitia. Sú to skrátka ľahké a prispôsobivé nohavice určené pre súčasných moderných bojovníkov. Vďaka výbornému strihu a vynikajúcej odolnosti sú vhodné ako pre bojové úlohy, tak pre každodenné nosenie. Nohavice perfektne sadnú.
Zapínanie a pás
Hlavné zapínanie nohavíc je uprostred na kvalitný a odolný YKK zips a na 1 gombík hore. Po zapnutí gombík istí ešte prekryv zapnutý na suchý zips. Nohavice sú v páse osadené pevnými a dostatočne širokými prievlakmi a pojmú teda aj široký služobný opasok. Obvod pása je ľahko nastaviteľný vďaka elastickým pásikom so suchým zipsom umiestneným na zadnej strane, ktoré zaisťujú ešte väčšie pohodlie a prispôsobujú sa pohybom tela.
KolenáNohaviceosadené vložnými vreckami na chrániče kolien, ktoré pojmú širokú škálu chráničov kolien rôznych značiek, napríklad tieto značky Clawgear. Vo vreckách sú tiež gombíkové dierky na upevnenie vrchnej časti chrániča k tej spodnej, vložené vo vnútri vrecka. Kolená nohavíc sú vyhotovené z elastickej zmesi polyamidu, ktorá je navyše vodoodpudivá. Výška kolien sa dá nastaviť pomocou vnútorných elastických šnúrok s brzdou.
Odolnosť a kvalita
Nohavice majú pre vysokú odolnosť trojito prešité hlavné švy a majú osadené kvalitné a odolné YKK zipsy na stehenných vreckách s tiahlami osadenými látkovým úchopom pre jednoduché otváranie. Nohavice majú nastaviteľné konce nohavíc, respektíve zapínanie na bočný zvislý zips, čo umožní pevné utesnenie okolo topánok, ale aj voľnejšie nosenie. Vpredu je navyše háčik na prichytenie k šnúrkam obuvi, čo predíde nežiaducemu vyťahovaniu nohavíc.
Úložné možnosti
Nohavice majú 2 hlboké vrecká s horným otvoreným vstupom z boku (na ruky, na kľúče, na vreckovku, na zatvárací nôž a podobne). Obe vrecká majú zvonku na okrajoch podšitie druhou vrstvou látky pre väčšiu odolnosť pri uchyteniu klipu noža či inej výbavy. Na prednej strane nohavíc, na opaskových prievlakoch, sú 2 "D" krúžky (na každej strane 1) na zavesenie kľúčov a drobných predmetov. Nohavice majú osadené 2 úložné stehenné vrecká s horným vstupom zapínaným na zips kryté chlopňou. Vnútri stehenných vreciek nájdeme kasu na zásobník. Úložný priestor nohavíc bol tiež rozš&iac
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie uniformy, army oblečenie a výstroj