Strieborné náušnice kôstky s krištáľmi zelené okrúhle 31111.3

Máte radi trblietavé šperky? Náušnice bohato zdobené zelenými Swarovského krištáľmi budú vďaka svojmu lesku pastvou pre vaše oči! Presvedčte sa o tom sami a doplňte si nimi svoju šperkovnicu.
Okrúhle náušnice kôstky 31111.3 sú vyrobené zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom a sú bohato osadené malými Swarovského krištáľmi v zelenej farbe. Náušnice sa zapínajú na skrutku a keďže neobsahujú žiadny nikel, môžu ich nosiť aj alergici.

Náušnice 31111.3 so zelenými Swarovského krištáľmi pre vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky. Poctivú ručnú prácu vám doložíme pečaťou kvality, ktorú šperk obsahuje. O pravosti striebra a Swarovského krištáľu vás presvedčí certifikát pravosti, ktorý je k výrobku priložený.

Šperk vám ZDARMA zabalíme do krabičky a darčekovej taštičky.
Parametre náušníc kôstok s krištáľmi Swarovski zelené okrúhle 31111.3strieborné okrúhle náušnice typu kôstkyzdobené Swarovského krištáľmiSwarovského krištále sú v zelenej farbešírka náušnice je 10 mm hmotnosť šperku je 3 gródiované striebro o rýdzosti 925/1000do šperku nie je pridaný nikelnáušnice vhodné pre alergikovzapínanie náušníc na skrutkunáušnice 31111.3 si môžete zvoliť do práce i na plesšperk vám dodáme v krabičke a darčekovej taštičke
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie dámske náušnice kôstky