Pánske peňaženky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánska peňaženka: absolútna nevyhnutnosť!

Viete si predstaviť život bez peňaženky? Pánske peňaženky sú praktickým a štýlovým doplnkom, v ktorom nosíme hotovosť, kreditné a vernostné karty, preukazy a ďalšie drobnosti. Existuje viacero druhov, veľkostí a prevedení, napríklad čašnícka peňaženka, aby ste si našli takú, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám.

Výber peňaženky o vás veľa prezradí

Pánska kožená peňaženka je kvalitná, vydrží vám roky a bude vás skvelo reprezentovať vždy, keď ju vytiahnete z vrecka. Moderná pánska peňaženka Tommy Hilfiger, Calvin Klein alebo Guess je vždy dobrou voľbou a odráža skvelý vkus majiteľa. Čo sa týka farieb, hnedá a čierna sú rokmi overené klasiky, ktoré ľahko zladíte napríklad k opasku.

Preskúmajte kategórii pánske peňaženky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske vychádzkové tenisky, pánske trekové a outdoorové topánkypánske bežecké topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - JohnGarfield.sk, Shooos.sk a Sneakerstudio.sk alebo vyberajte podľa farieb.