Pánske športové hodinky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánske hodinky

Pánske športové hodinky

Chcete mať prehľad nad svojimi výkonmi?

Pánske športové hodinky sú vyzbrojené mnohými užitočnými funkciami, vďaka ktorým máte dokonalý prehľad o svojom tréningu. Chcete vedieť, koľko kilometrov ste prešli, koľko ste toho spálili a ako sa vám rozbúchalo srdce? Športové hodinky s krokomerom a pulzomerom vám to hneď spočítajú!

Ako si vybrať športové hodinky?

Pri nákupe si všímajte funkcie hodiniek, ktoré sú pre vás podstatné. Kritériá výberu ovplyvnia i technické parametre ako materiál, typ displeju a jeho rozlíšenie, rozmery, pamäť a mnohé ďalšie. Vybrať si môžete športové hodinky zo silikónu, ale aj s kovovým či koženým remienkom, športové hodinky s GPS alebo iným pozičným systémom a ďalšími doplnkovými funkciami.

Ktoré sú najlepšie športové hodinky?

Keďže každý z nás má iné nároky, na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Rozhodne však neurobíte chybu, ak si vyberiete športové hodinky Garmin, Suunto či Casio, pretože v rebríčkoch popularity sa dlhodobo umiestňujú na prvých priečkach. Záleží len na tom, aký dizajn vám najviac padne do oka.

Preskúmajte kategórii pánske športové hodinky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske bežecké topánky, pánske trekové a outdoorové topánkypánske elegantné košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Tommy Hilfiger a Guess, objavujte nové e-shopy a obchody - Vivantis.sk, TimeStore.sk a Sportisimo.sk alebo vyberajte podľa farieb.