DrMax.sk recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
róbert (24.11.2023)
Neodporúča
myslel som , že komunikujem so serioznym eshopom. omyl !!!
obdržal som, nefunkčny výrobok. obratom som ho zaslal späť a žiadal odstúpenie od zmluvy v zákonnej lehote. nebolo mojej požiadavke vyhovené, poslali ho na reklamáciu mám čakať na vyjadrenie do 30 dní. upozorňujem potencionálnych zakaznikov,aby si kúpu rozmysleli,nakoľko nie je isté či sa v prípade ak budú reklamovať výrobok,alebo odstupovať od zmluvy dopatraju nápravy.
Iveta (11.11.2023)
Neodporúča
Nic
Všetko
Viera (31.10.2023)
Neodporúča
Ceny tovaru
Balik vraj stale caka na vyzdvihnutie kurierom uz 5.den a po telefonickych urgenciach sa viac neozvali.
Alena (29.10.2023)
Neodporúča
Na krabičke bol prelepený dátum expirácie. Po otvorení výrobku bol dátum na fľaštičke už po záruke. V lekárni (Jelšova ul. BA)mi bolo povedané, že som tam mohla ja vložiť starý výrobok. Po sťažnosti mi bolo odpovedané, že bolo ministerstvom povolené prelepiť dátum a tak predĺžiť trvanlivosť výrobku. Keby som na to bola v lekárni upozornená, nekúpila by som to! Jednalo sa o výrobok vit.D kvapky.
Gabriela (18.08.2023)
Neodporúča
Cena za Photoderm KID 50+ v kamennej predajni vo Vranove nad Toplou (Dr Max Kaufland) za 36eur???? Kým na internetovom e-shope ponúkate cenu jeden za 24 eur plus druhý zdarma!!!! Najvyššia cena vsetkych cias! Dokonca ani storno neakceptovali! Také niečo som ešte nezazila…

DrMax.sk novinky a výpredaje