Lelosi.sk recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
Najlepšie legíny na šport: Recenzia a naše skúsenosti

Klady

  • nepriehľadné
  • pružný, priedušný materiál s membránou, ktorý odvádza vlhkosť
  • kvalitné spracovanie
  • pohodlné a veľmi dobre sa prispôsobia na postave
  • široký výber dizajnov a farebných prevedení
  • na výber je klasická verzia a capri legíny
  • v rovnakom dizajne nájdete aj detské legíny

Zápory

  • zachytáva sa na nich prach
  • šitie medzi nohami nemusí niektorým ženám vyhovovať
Prečítať celú recenziu
Zuma (22.11.2023)
Neodporúča
pozitívne recenzie na ich webovej stránke
vybavenie neododaného ks tovaru - ich omyl, ich náprava v pomerne krátkom čase
mimoriadne komplikovaný systém vrátenia.. vytlačila som štítok GLS, odviezla k balíkomatu a po naskenovaní ho balíkomat zamietol..
nekvalita materiálu Polarosi legín - všetko sa na ne chytá, sú menšie ako majú byť aj keď na webke je uvádzané, že stačí objednať menšiu veľkosť keď ste medzi veľkosťami
Henrieta (21.11.2023)
Odporúča
Mám veľmi rada produkty tejto značky, materiál je naozaj príjemný a dobre sa nosí. Pre toto dávam že ODPORÚČAM, ale ak by som mala hodnotiť spôsob vrátenia a výmeny produktov, NEODPORÚČALA by som.
Vadí mi spôsob výmeny produktu. Nepáči sa mi, že ako náhrada za poštovné je darčeková karta. V dnešnej dobe veľa e-shopov funguje spôsobom, že poštovné si zákazník neuhrádza, keď chce vymeniť tovar. Už som si viackrát kupovala produkty tejto značky a nikdy som nič nevracala, pretože nepatrím medzi nespokojných zákazníkov. Avšak teraz sa stalo, že som si objednala POLAROSI legíny veľkosti S, ktoré mi boli veľké a pritom už jedny POLAROSI mám veľkosti S, ktoré som objednávala pred rokom a tie mi sedia. Príde mi to no fair, že zákazník v tomto prípade nemá nárok na preplatenie poštovného (darčeková karta nie je spôsob preplatenia poštovného ale ďalší reklamný ťah, ktorým je zákazník nútený zakúpiť si ďalší tovar do jedného roka). Rovnako spôsob zaslania vymeneného produktu je komplikovaný (je potrebné čakať na kuriéra, ktorému treba dať peniaze za poštovné).
Veronika (21.11.2023)
Neodporúča
Nefungoval systém na vrátenie produktov, vrátenie malo stat 3,5 eur ale nakoľko to nefungovalo, tak som to musela posielať cez slovenskú poštu, čo ma stalo 10€. Mali aj komplikovaný systém vrátenia objednávky a keď to potom nefungovalo a musela som zaplatiť 10€ za vrátenie, tak ma to nahnevalo a viac si už od nich nič neobjednam.
Monika (13.11.2023)
Neodporúča
Tovar síce došiel v poriadku, ale keď som ho vrátila lebo mi nesadla veľkosť, po mesiaci ešte stále nevrátili peniaze. Totálne zavádzajú že už je to vybavené ale pritom nič neposlali. Nikdy viac!!!
karin (05.11.2023)
Neodporúča
na legíny sa všetko lepí.. a to fakt všetko nepreháňam, a ani s odchlpovačom to nejde dole taký to je hnusný material. strašné sklamanie za také peniaze sa to absolutne neoplatí..

Lelosi.sk novinky a výpredaje