Lunzo recenzie, hodnotenia, skúsenosti

Pridať recenziu
anonym (01.02.2023)
Neodporúča
čakám už 20 dní na zaplatenú objednávku.
Miroslav (01.12.2022)
Neodporúča
https://www.heshopslovakia.sk/
Namiesto objednaných topánok poslali peňaženku. Deklarujú rýchle dodanie tovaru, vraj ho majú naskladnený v okolí Bratislavy, no v skutočnosti putoval 3 týždne z Číny. Komunikácia prebiehala po anglicky, napriek tomu, že sa tvária ako slovenský e-shop. Namiesto plnej sumy vrátili len 40% z hodnoty objednaného tovaru.
https://www.hokaslovakia.com/ (13.04.2022)
Neodporúča
https://www.hokaslovakia.com/ Podvodný eshop. Namiesto objednaného tovaru pošlú niečo úplne iné v minimálnej hodnote, nekomunikujú, nevrátia peniaze.
anonym (20.09.2021)
Neodporúča
Absolútne túto stránku neodporúčam. Tovar som objednala pred pár dňami a platbu uhradila obratom, no každý deň chodí mail a správa, že objednávka ešte nebola uhradená - keď som poslala potvrdenie o platbe napísali mi, že majú nový bankový účet čiže to treba uradiť znovu. Na moje správy neodpovedajú takže som sa s peniazmi rovno rozlúčila. Sú to klamári a podvodníci!!!! NEODPORÚČAM!
Barbora (20.09.2021)
Neodporúča
Neodporúčam. Komunikácia s e-shopom 0 bodov, čakala som na tovar vyše dvoch mesiacov a prišiel totálny šmejd. Nezodpovedala veľkosť, farba ani materiál.

Novinky a výpredaje na Modio.sk