Čipkované podprsenky

Čipkované podprsenky prinesú do vášho šatníka nezameniteľnú eleganciu a iskru. Lichotivá a dobre padnúca krajková podprsenka je preto nutnosťou pre každú ženu. Na Modio.sk nájdete stovky modelov v rôznych farbách a strihoch.

Čipkované podprsenky

Zázrak menom čipkovaná podprsenka

Všetky dobre vieme, že muži milujú krajkovú spodnú bielizeň, pretože je dokonale ženská, koketná a do každého outfitu dokáže vniesť trochu drámy. Nosiť ju môžete nielen v spálni, ale aj na bežné nosenie. Zaobstaranie krásnej čiernej čipkovej podprsenky je dnes prakticky nevyhnutnosť, a aj keď vykukne cez oblečenie, nekoná sa v žiadnom prípade žiadne faux pas, práve naopak!

Náš tip

Najpohodlnejšia podprsenka? Čipkovaná braletka

Perfektne padnúca krajková braletka vám v šatníku rozhodne nesmie chýbať. Nielenže je extrémne nádherná a elegantná, ale aj veľmi pohodlná a podporná.

S jej pomocou jednoducho vytvoríte sexy outfit prevzatý z pánskeho šatníka – oblečte čipkovú podprsenku bralette namiesto crop topu, pridajte nohavice s vysokým pásom a navrch priliehavé sako, ktoré neodhalí viac, než je nutné.

Najpohodlnejšia podprsenka? Čipkovaná braletka
Najpohodlnejšia podprsenka? Čipkovaná braletka
Najpohodlnejšia podprsenka? Čipkovaná braletka

Šikovne zvolené detaily z vás urobia zmyselnú bohyňu

Pokiaľ nechcete pôsobiť prvoplánovo, nechajte vystavenú len časť podprsenky. Veľmi obľúbená je podprsenka s čipkou na chrbte a úžasný efekt vytvorí aj hlboký dekolt, z ktorého sa rafinovane derie výrazná červená čipková podprsenka. Stačí len malý náznak vyzývavosti, drobný detail či šikovné vrstvenie a mužská fantázia pracuje na plné obrátky!