Dámske baggy džínsy

Vymeňte tesné a obtiahnuté skinny džínsy, ktorým aktuálne odzvonilo, za super pohodlné a voľné baggy jeans! Nasledujte horúce trendy a vyberte si tie svoje z najnovšej kolekcie značiek Levi’s alebo Koton.

Dámske baggy džínsy

S čím kombinovať baggy jeans?

S baggy džínsami to treba vedieť, aby ste nepôsobili až príliš ležérne. Stávka na istotu je nie príliš voľná mikina, no funguje s nimi aj sako a obtiahnutý top, alebo blúzka. S bielou alebo čiernou nepokazíte nič, no ani zaujímavá a výrazná farba nebude krokom vedľa. To isté platí aj o madeirovom tope, ktorý zvýrazní vašu ženskosť a vyváži celý outfit.

Náš tip

Biele baggy nohavice nielen v lete

Nájdite si strih, v ktorom sa cítite pohodlne a pristane vašej postave, a máte naozaj univerzálny a ľahko kombinovateľný kúsok. Na leto je ako stvorený celobiely outfit, aby vynikla opálená pokožka.

Biely top, šľapky a baggy džínsy s vysokým pásom okorenené doplnkami sú povinnou výbavou na dovolenku, no aj po návrate do reality ich využijete na mnoho spôsobov.

Biele baggy nohavice nielen v lete
Biele baggy nohavice nielen v lete
Biele baggy nohavice nielen v lete

Vyberte si štýl podľa seba

Baggy džínsy s vysokým pásom, alebo naopak s nízkym pásom? S vreckami, bez nich, s kontrastným šitím, vyšúchané alebo s efektným roztrhaním? Nech už preferujete akýkoľvek štýl, u nás nájdete pestrý výber modelov na všetky typy postáv. 90. roky sú späť, zakomponujte voľné džínsy do svojich každodenných outfitov.