Dámske bežecké kraťasy

Kraťasy, ktoré sú vyrobené zo syntetických materiálov – ako je polyester, nylon alebo spandex – poskytnú maximálne pohodlie a optimálny výkon pri behu. Okrem toho, že umožňujú vynikajúcu mobilitu, sú tieto tkaniny veľmi priedušné a odvádzajú vlhkosť.

Dámske bežecké kraťasy

Funkčné bežecké kraťasy vylepšia vaše športové výkony

Aj keby sa možno zdalo, že behať sa dá v čomkoľvek, záleží na tom, čo máte na sebe. Oblečenie v podstatnej miere vplýva na váš výkon. Dámske bežecké kraťasy by vás nemali nijako obmedzovať, aby ste si mohli slobodne vychutnať pohyb. Pri nákupe sa zamerajte na materiál, dĺžku a strih podľa štýlu behania.

Náš tip

Ľahké a štýlové dámske bežecké kraťasy

Mnohé značky dbajú pri návrhu kolekcie bežeckého oblečenia pre ženy nielen na funkčnú, ale i na estetickú stránku. Bežecké šortky z ľahkého, rýchloschnúceho materiálu odvádzajúceho pot s premysleným dizajnom nájdete napríklad v kolekcii Under Armour.

Skombinujte čierny top s farebnými šortkami a ste pripravená ísť si zabehať!

Ľahké a štýlové dámske bežecké kraťasy
Ľahké a štýlové dámske bežecké kraťasy
Ľahké a štýlové dámske bežecké kraťasy

Kompresné bežecké kraťasy alebo šortky s podšívkou?

Kompresný materiál zabezpečuje lepší prietok krvi a aktiváciu svalov pri behu. Ak sa chcete počas tréningu vyhnúť nepríjemnému treniu a zabezpečiť si dokonalý komfort, vyberte si bežecké elastické kraťasy s podšívkou, ktorá slúži ako náhrada spodnej bielizne. Veľmi praktické sú aj bežecké kraťasy s vreckom na mobil.