Dámske košeľové bundy

Košeľová bunda je hybrid medzi košeľou a bundou. Obvykle býva vyrobená zo silnejšej a pevnejšej látky, ale nie je tak objemná ako pravá bunda. Medzi najobľúbenejšie kúsky patria tie s kockovaným vzorom, minimalistky poteší ponuka jednofarebných modelov.

Dámske košeľové bundy

Košeľová bunda pre neho aj pre ňu

Košeľové bundy trhajú rekordy v obľube medzi dámskym aj pánskym publikom. Vášmu záujmu by nemala uniknúť najmä oversize kockovaná košeľová bunda z flanelu, ktorá sa skvele vrství a vo vhodnom prevedení aj farbe sa dá dokonca použiť ako unisex. Jarná košeľová bunda vás zahreje takmer po celý rok, niektorým kúskom možno totiž v zime pripnúť aj hrejivú vsadku. Alebo je možné zvoliť rovnú zimnú košeľovú bundu.

Náš tip

Aj drevorubačská košeľa môže pôsobiť jemne

Dámska košeľová bunda pôsobí veľmi ležérnym dojmom a je vhodná do mesta aj do prírody. Pokiaľ jej však chcete dopriať ľahko ženský aspekt, držte sa svetlých tónov.

Ružová či béžová košeľová bunda bude presne to pravé orechové. Ideálne sa dopĺňa s džínsami, basic tričkom a svetlými teniskami.

Aj drevorubačská košeľa môže pôsobiť jemne
Aj drevorubačská košeľa môže pôsobiť jemne
Aj drevorubačská košeľa môže pôsobiť jemne

Podľahnite deväťdesiatkam

Pokiaľ sa vám zapáčil návrat trendov z deväťdesiatok, rozhodne by vám nemala chýbať džínsová košeľová bunda. Môžete ju nechať siahať tesne k bedrám, alebo zvoliť predĺženú dĺžku až ku kolenám, v oboch sa budete cítiť skvele. A pokiaľ nie sú výrazné farby nič pre vás, siahnite po čiernej košeľovej bunde s kapucňou, skombinujete ju prakticky s čímkoľvek.