Dámske mohérové svetre

Jemné, teplé no vzdušné svetre s typickým efektným chĺpkom z mohéru, teda srsti angorskej kozy, sú ľahké a štýlové. Mohérová priadza patrí k najluxusnejším a ak si chcete dopriať to najlepšie, vyberte si u nás.

Dámske mohérové svetre

Štýlové a maximálne pohodlné

V našej ponuke nájdete svetre rôznych strihov, farieb, vzorov a dĺžok s véčkovým, okrúhlym aj lodičkovým výstrihom, nositeľné k džínsom na bežné dni, ale aj k elegantným sukniam či šatám. Prezrite si najnovšiu kolekciu značiek Blancheporte alebo Gant a odmeňte sa hrejivým, ľahkým svetrom, ktorý si zamilujete.

Náš tip

Nežný ženský outfit s mohérovým svetrom

Plisovaná sukňa je aktuálne horúcim trendom a ak ju skombinujete s ľahkým mohérovým svetrom s jemným pleteným vzorom, pôsobivý outfit je hneď na svete.

Spárujte pastelové a neutrálne odtiene ako staroružová, béžová a smotanová a výsledok bude úžasný. Aj v chladnejších dňoch môžete pôsobiť ako éterická víla.

Nežný ženský outfit s mohérovým svetrom
Nežný ženský outfit s mohérovým svetrom
Nežný ženský outfit s mohérovým svetrom

Starostlivosť o mohérový sveter

Aby vám obľúbený mohérový sveter dlho slúžil, správna starostlivosť je nevyhnutná. Mohér sa síce nezráža, no odporúča sa ho prať v rukách pri teplote vody do 30 stupňov. Použite jemný prací prášok, sveter nežmýkajte, len ho namáčajte, po niekoľkých minútach vymeňte vodu za chladnejšiu a postup ešte párkrát zopakujte. Sveter sušte horizontálne položený na uteráku.