Dámske roztrhané džínsy

Ak chcete do svojho šatníka zaradiť ležérne oblečenie, skúste zvoliť roztrhané džínsy. Tie sú horúcim módnym trendom už niekoľko sezón, a navyše sa ľahko štylizujú. Zvoliť môžete univerzálne modré aj tak obľúbené čierne.

Dámske roztrhané džínsy

Roztrhané džínsy: módny hit nielen pre mladé

Roztrhané džínsy sú už dlhšiu dobu módnym hitom takmer všetkých generácií. Ich najväčšou výhodou je odolnosť, v prípade kvalitných kusov takmer nezničiteľnosť, a ľahké kombinovanie do rôznych štýlov - roztrhané džínsy môžete nosiť s teniskami rovnako ako s vysokými lodičkami. Klasikou sú modré, alternatívou potom čierne alebo biele roztrhané džínsy.

Náš tip

V akých džínsoch rozhodne zabodujete?

Či už si vyberiete džínsy s dierami na kolenách alebo o niečo decentnejší variant, čierna farba bude skvelou alternatívou k modrej klasike.

Tmavé džínsy môžete štylizovať do ležérnych outfitov s crop topmi alebo oversize tričkami, ktoré zastrčíte do pása či zaviažete na uzlík.

Veľmi dobre vyzerajú tiež zdanlivo nesúrodé kombinácie typu čierne roztrhané džínsy, biela basic košeľa a čierna kožená bunda s nášivkami, potom už stačí obuť len šnurovacie topánky, tenisky na platforme alebo napríklad nude lodičky.

V akých džínsoch rozhodne zabodujete?
V akých džínsoch rozhodne zabodujete?
V akých džínsoch rozhodne zabodujete?

Roztrhané džínsy s vysokým pásom a ďalšie obľúbené strihy

Vysoký pás je všeobecne veľmi obľúbený, nie je teda prekvapením, že roztrhané džínsy s vysokým pásom patria medzi najpopulárnejšie kúsky vôbec. Vysoký pás môžu mať skvele padnúce mom džínsy, ktoré sa aktuálne vracajú do módy, klasické džínsy s cigaretovými nohavicami alebo skinny džínsy. Vo všetkých prípadoch dokážu roztrhané džínsy opticky predĺžiť postavu a schovať nejaký ten nedostatok, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre väčšinu žien.