Dámske zimné kabáty

Už viete, aký kabát vás bude zohrievať počas mrazivých zimných dní? Vyberte si taký, čo bude lichotiť vašej postave a spoľahlivo zahreje. Máme pre vás klasické strihy, ktoré preveril zub času, aj horúce trendy.

Dámske zimné kabáty

Praktický, štýlový a funkčný - dokonalá kombinácia

Ani v zime nerobte pri vytváraní outfitov kompromisy. Zimný kabát s kapucňou sa postará o to, že vám aj v mrazoch bude teplučko, ochráni aj pred vetrom a v kombinácii s čižmami v ňom budete vyzerať fantasticky. Z pestrej ponuky štýlov a materiálov si ľahko vyberiete krásny kabát podľa svojich predstáv.

Náš tip

Ako si nájsť ideálny zimný kabát?

Zimný kabát by vám mal dobre sedieť aj na vrstvách oblečenia, ktoré pod ním plánujete nosiť. Strihom sa snažte zvýrazniť prednosti postavy a skorigovať nedostatky.

Podstatné je aj to, aby ste ho vedeli skombinovať so zvyškom šatníka. Neutrálnymi farbami ako béžová, tmavomodrá, bordová či čierna nikdy nemáte čo pokaziť.

Ako si nájsť ideálny zimný kabát?
Ako si nájsť ideálny zimný kabát?
Ako si nájsť ideálny zimný kabát?

Elegantný zimný kabát na špeciálne príležitosti

Sú situácie, ktoré si pýtajú nadčasovú klasiku a každodenný prešívaný kabát je lepšie nechať doma. Na slávnostnejšie udalosti vytiahnite zo skrine elegantný kabát, ktorý vynikne napríklad na spoločenských šatách. Zimný kabát s kožušinou bude tou správnou bodkou vášmu sofistikovanému outfitu do mrazivého obdobia.