Džínsové šaty

S návratom k retro módnym trendom 70. a 90. rokov sú džínsové šaty jedným z prvkov, s ktorým sa budeme stretávať aj v roku 2022. Veľkej obľube sa tešia nielen džínsové košeľové šaty, ale aj džínsové šaty s trakmi alebo šaty na gombíky.

Džínsové šaty

Tento rok vám džínsové šaty nesmú chýbať

Džínsovina sa nezmazateľne zapísala do dejín módy, nie je tak jedinej sezóny, do ktorej by sa neprebojovala. Tento rok k nej smeruje ale oveľa viac pozornosti ako obvykle, a to najmä k džínsovým šatám. Aktuálne kolekcie oprášili hlavne vintage strihy, v kurze sú tak retro áčkové šaty, vyšívané denimky, džínsové šaty s trakmi alebo napríklad džínsové kimono šaty.

Náš tip

Džínsové košeľové šaty pristanú všetkým

Košeľové šaty si získali srdce nejednej ženy. Sú veľmi variabilné, pohodlné a navyše sa dajú skvele vrstviť. Top trendy teraz smerujú predovšetkým k džínsovým košeľovým šatám.

Nechajte sa preto uniesť napríklad dynamickou kombináciou s prelínaním štýlov v spojení univerzálneho denimu, punkových poločižmičiek, športovej šiltovky a ženskosti zdôraznenej stiahnutým pásom.

Džínsové košeľové šaty pristanú všetkým
Džínsové košeľové šaty pristanú všetkým
Džínsové košeľové šaty pristanú všetkým

Na Modio nájdete aj riflové šaty pre plnoštíhle

Džínsové šaty na ramienka, s trakmi, so zipsom aj košeľové budú skrátka všade. Oblečte pod ne košeľu, budete elegantná, prehoďte cez ne koženú bundu a vyrazte na párty, alebo sa oblečte do denimu od hlavy až po päty, vylaďte s nimi obuv a sponku do vlasov, budete doslova na neprehliadnutie. Neodolateľné kúsky ponúkajú napríklad značky Bonprix, H&M, Levi's či Tommy Hilfiger.