Jednodielne vystužené plavky

Schovávajú nedostatky, pozdvihnú prednosti a sú sakramentsky sexy! Áno, jednodielne vystužené plavky dnes existujú v krásnych strihoch a farbách, takže pri vode môže byť krásna každá z nás. Neveríte? Pozrite sa do našej ponuky a nebudete vedieť, ktoré skôr vybrať!

Jednodielne vystužené plavky

Jednodielne vystužené plavky vedia byť sakramentsky sexy

Odhodiť zvršky a sebavedome si vykračovať po pláži, to by si priala snáď každá žena. Realita však býva iná a množstvo žien má z plavkového sezóny obavy. Tento rok ale bude všetko inak! Zaobstarajte si jednodielne vystužené, prípadne polovystužené plavky, napríklad rafinované monokiny s prestrihmi, plavky na jedno rameno, plavky s hlbokým výstrihom na chrbte či plavky s opaskom, a užijete si leto ako nikdy predtým.

Náš tip

Plavky roku 2023: aké sú tohtoročné trendy?

Tento rok hlási návrat zvieracích vzorov – jednodielne plavky s leopardím vzorom sú teda stávkou na istotu. Okrem nich prichádzajú do módy aj retiazky, reťaze a zlaté kruhy, ktoré môžu byť potrebné na ramienkach alebo ako spojovacie diely.

Ďalším trendom sú žiarivé pastelové farby typu ružová a žltá, ktoré sú na leto ako stvorené. Vedľa nešliapnete ani s prúžkami alebo kvetinovými vzormi, ktoré patria ku každoročným módnym stáliciam.

Plavky roku 2023: aké sú tohtoročné trendy?
Plavky roku 2023: aké sú tohtoročné trendy?
Plavky roku 2023: aké sú tohtoročné trendy?

Ako vybrať jednodielne plavky podľa typu postavy?

Strihov plaviek je v dnešnej dobe toľko, že úplne každá žena môže pri vode pôsobiť sebaisto a sexy. Ak máte chlapčenskú postavu, budú super voľbou jednodielne plavky s opaskom. Ženy s drobnejším hrudníkom môžu zvoliť plavky s volánom, ak je váš hrudník naopak mohutnejší, voľte klasické plavky na ramienka, nie za krk. Väčšie bruško zakryjú monokiny, ktoré sú kompromisom medzi dvojdielnymi a jednodielnymi plavkami.