Ľanové šaty

Ľanové šaty s pôsobivým výstrihom do V sú okúzľujúcou voľbou na najrôznejšie udalosti. Oblečte si ľanové šaty s krásnym golierom a sakom a ste pripravená na luxusnú večeru. Pridajte sandále a slnečný klobúk a hurá na pláž.

Ľanové šaty

Ľanové šaty: to pravé, čo v lete potrebujete

Bezpochyby najväčšou prednosťou ľanu je jeho priedušnosť, prispôsobivosť a ľahká údržba. To z neho robí horúceho kandidáta na najlepší letný materiál. V dlhých ľanových šatách vám bude pohodlne celý deň a v zavinovacích ľanových šatách môžete bez obáv vyraziť pokojne aj do kancelárie. Pristanú im jemné pastelové tóny aj tie prírodné, ale skutočným skvostom sú biele ľanové šaty.

Náš tip

Rozviate ľanové leto

Najkrajšie ľanové letné šaty? Jednoznačne tie s volánikmi a v pastelových odtieňoch.

Naberané šaty z ľanu akoby symbolizovali všetko, čo k teplým dňom patrí. Pestrosť, smiech a všeobecné veselie. Zaobstarajte si k nim výrazné okuliare a kvetinový bomber, letná nálada zostane nedotknutá. Potom už len stačí obuť jednoduché slip on tenisky a šťavnatý outfit je na svete.

Rozviate ľanové leto
Rozviate ľanové leto
Rozviate ľanové leto

Aby vám ľan vždy pristal...

Ľan sa vám ľahko prispôsobí, ale rovnako ľahko sa môže nevhodne vyťahať. Dajte si preto záležať pri výbere vhodnej veľkosti. Ľan by nikdy nemal byť úplne priliehavý. Najlepšie mu pristanú prirodzene splývavé strihy, pri ktorých vynikne jeho textúra. Trefou do čierneho budú košeľové ľanové šaty alebo tie zavinovacie, navyše sa budú skvele obliekať.