Metalické bundy

Originalita v obliekaní sa cení za každých okolností. A metalické bundy bezpochyby originálne a jedinečné sú. Pravidelne sa preto objavujú na módnych prehliadkach známych značiek, ako napríklad u Calvina Kleina alebo Michaela Korsa.

Metalické bundy

Metalická bunda vám umožní zažiariť

Máte rada módu a nechýba vám odvaha? Potom pre vás bude ideálna lesklá metalická bunda, vďaka ktorej zažiarite aj v tej najtuhšej zime. Začarujte s metalickými odleskami a vkĺznite do výraznej striebornej či bronzovej prešívanej bundy. Každý váš look zakaždým získa na originalite! Tie najštýlovejšie kúsky hľadajte u značiek Pinko, Desigual alebo Answear.

Náš tip

Zlatá páperová bunda je hitom tohtoročnej sezóny

Prešívané bundy v metalických odtieňoch sa na výslní držia už niekoľko sezón. A ani tá tohtoročná nie je výnimkou! Nie je sa čomu diviť, jedná sa o praktický kúsok, ktorý vás v zime spoľahlivo zahreje a ešte vyzerá maximálne štýlovo.

Ak chcete kráčať v stopách slávnych hviezd, zvoľte zlatú bundu! Tú potom doplňte skinny džínsami a tričkom v čiernej farbe. Ak siahnete po kratšej bunde, môžete si dovoliť aj zvonové nohavice, ktoré sú opäť veľmi populárne.

Do hry nezabudnite zapojiť aj vlasové doplnky či kabelku a okolie z vás už nespustí oči. Pre začiatočníčky s metalickými odleskami sa výborne hodí čierna lesklá zimná bunda.

Zlatá páperová bunda je hitom tohtoročnej sezóny
Zlatá páperová bunda je hitom tohtoročnej sezóny
Zlatá páperová bunda je hitom tohtoročnej sezóny

Metalická zimná bunda upúta pozornosť

Metalická bunda sama o sebe patrí k veľmi výrazným kúskom, ktoré na seba pútajú pozornosť, je tak skvelou náhradou za ďalšie výrazné doplnky. Pri jej kombinovaní sa však držte skôr pri zemi, aby výsledok nepôsobil príliš gýčovito. Skvele zapadne napríklad do monochromatického outfitu s jemnými šperkami.