Mom džínsy

Mom džínsy sú aktuálnym módnym hitom a taktiež kúskom, ktorý skvele sedí a ešte lepšie vyzerá. Či už si vyberiete mladistvých roztrhané, farebné alebo klasické modré mom džínsy, rozhodne nebudete ľutovať!

Mom džínsy

Naspäť do osemdesiatok

Pár rokov späť by sme nad kúskami z 80. a 90. rokov možno ohrňovali nos, dnes sú módnym hitom číslo jedna. Návrat retra sa premieta do farieb, vzorov i strihov a nevyhol sa žiadnemu oblečeniu. A to ani mom džínsom, ktoré presne kopírujú strih z 80. rokov – to znamená vysoký pás, dĺžku ku členkom, širšiu spodnú časť a postupné zužovanie smerom dole. Jednoducho staré dobré mrkváče.

Náš tip

Farebné džínsy vás rozžiaria

Ak chcete splniť módne trendy a dosiahnuť mladistvý vzhľad, sú jasnou voľbou farebné alebo roztrhané mom džínsy.

Nosiť k nim môžete napríklad oversize tričká, tielka a mikiny alebo priliehavé crop topy, ktoré sa skvele hodia práve k džínsom s vysokým pásom. A keďže mama džínsy končia pri členkoch, poskytnú vám ideálnu príležitosť, ako ukázať pekné tenisky alebo lodičky na podpätku.

Farebné džínsy vás rozžiaria
Farebné džínsy vás rozžiaria
Farebné džínsy vás rozžiaria

Prečo si mama džínsy zamilujete? Pretože skvele padnú!

Zabudnite na tesné džínsy, ktoré neodpustia ani kilo navyše a celý deň škrtia. Vyberte si radšej skvele padnúci mom džínsy. Tie sadnú každej postave, sú pohodlné, nikde neškrtia, a navyše sú in. Ak sa bojíte, že vám pridajú na objeme, vezmite si k nim priliehavejšiu vrchnú časť, prípadne zastrčte voľnejšie tričko či košeľu za pás džínsov. Vybrať si možno aj mom džínsy s užšími nohavicami.