Perlové náušnice

Či už milujete nenútenú eleganciu vojvodkyne Kate alebo len hľadáte decentný a elegantný šperk, ktorý podčiarkne vašu prirodzenú krásu, sú perlové náušnice presne tým, čo hľadáte.

Perlové náušnice

Perlové náušnice: klenot cenený už od staroveku

Perly sú staré ako ľudstvo samo – spomína ich Biblia, Korán aj staré hinduistické listiny. V starovekej Číne sa používali ako cenný dar. Známou milovníčkou perál bola Kleopatra, ktorá vďaka nim vyhrala stávku nad Markom Antoniom. Perly boli vždy symbolom bohatstva a ich krása bola všetkými cenená a oslavovaná. A to sa nezmenilo dodnes – stále sa jedná o doplnok, ktorý značí luxus, štýl a vycibrený vkus.

Náš tip

Okopírujte kráľovskú eleganciu vojvodkyne Kate

Perly sú milované nielen bežnými ženami po celom svete, ale aj súčasnými členkami kráľovských rodín. Jednou z tých, na ktorých môžeme vidieť perlové náušnice takmer pri všetkých slávnostných príležitostiach, je vojvodkyňa Kate, ktorá nosí kúsky značky Annoushka.

Vy teraz jej štýl môžete hravo okopírovať! A nebudete na to potrebovať ani kráľovský rozpočet. V ponuke nájdete perlové náušnice všetkých druhov a veľkostí, z ktorých najobľúbenejšie sú tie visiace, ktoré z vás urobia elegantnú dámu bez toho, aby tým utrpel váš rozpočet.

Okopírujte kráľovskú eleganciu vojvodkyne Kate
Okopírujte kráľovskú eleganciu vojvodkyne Kate
Okopírujte kráľovskú eleganciu vojvodkyne Kate

Ako správne nosiť perlové náušnice?

Či už si vyberiete perlové náušnice kôstky alebo visiace, zlaté, strieborné alebo s kamienkami Swarovski, vždy dostanete elegantný doplnok, ktorý môžete nosiť na slávnostné príležitosti alebo k formálnejšiemu oblečeniu do práce. Pri kombinovaní perál s ďalšími šperkami však buďte opatrná a vyhnite sa masívnym zlatým šperkom. Ideálne budú jemné perlové náramky a náhrdelníky.