Plavky s retiazkami

Vylepšite svoj plážový vzhľad pomocou plaviek s retiazkami a staňte sa hviezdou pláže. V ponuke na vás čakajú kúsky s jednoduchými retiazkami aj plavky s masívnymi reťazami.

Plavky s retiazkami

Plavky s retiazkami pre milovníčky doplnkov

Milujete plážovú módu, ale ako by vám stále niečo chýbalo? Hodinky, retiazky aj vaše obľúbené náušnice sú pri plávaní skrátka na obtiaž, a môžu sa dokonca aj zničiť. Máme pre vás však jednoduchý trik! Vkĺznite do plaviek s ozdobnou retiazkou a budete hviezdou každej pláže!

Náš tip

Kráľovná plavárne

Pridajte plavkám dekoratívny prvok a upútajte pozornosť vášho okolia. Nechajte vyniknúť nádherný dekolt, štíhly pás, vypracované nohy či sexy odhalený chrbát.

Blyštivé zlaté retiazky nenútene zavedú pohľad presne tam, kde je to žiaduce bez toho, aby ste museli viditeľne skrývať prípadné nedostatky. A konečne si leto užijete naplno.

Kráľovná plavárne
Kráľovná plavárne
Kráľovná plavárne

Optické klamy dokážu prikrášliť

Reťaz je zvodná, ženská a na slniečku sa krásne trbliece. Jednoducho vám tak dodá na ženskosti s minimom úsilia. Nemusia však byť iba dekoratívne, ale aj funkčné. Umiestnite ju do pása - krásne tak zdôrazníte svoju ženskú siluetu. Asymetrický výstrih zase skryje širšie ramená. Hrajte sa s retiazkami ako sa vám páči a plavky konečne dostanú stratený šmrnc.