Plážové tuniky

Bez ľahkej, vzdušnej a štýlovej plážovej tuniky si pobyt na horúcej pláži nevieme predstaviť. Tunika lichotivá k ženským krivkám rozhodne patrí do letnej výbavy. Vyberte si z našej ponuky tuniku na dovolenku.

Plážové tuniky

Rozmanitý výber plážovej módy

Plážová tunika na plavky patrí k najobľúbenejším letným kúskom oblečenia. Príjemný, ľahký a chladivý vzdušný materiál vám poskytne komfort na pláži a prechádzkach. Vďaka tunike sa budete cítiť sebavedomejšie, pretože šikovne zamaskuje prípadné faldíky a vyváži nedostatky postavy. Vyberte si z kvetinových, jednofarebných aj pestrých modelov.

Náš tip

Nechajte vyniknúť vaše opálenie

Výberom správnej farby dosiahnete veľa. Plážová tunika biela alebo v jemnom smotanovom odtieni bude krásne kontrastovať s bronzovou pokožkou a krásne podtrhne vaše zdravé opálenie.

Jemne priesvitný materiál tuniky decentne poodhalí aj plavky, rafinovaný ženský strih zdôrazní krivky a vy sa budete cítiť ako bohyňa.

Nechajte vyniknúť vaše opálenie
Nechajte vyniknúť vaše opálenie
Nechajte vyniknúť vaše opálenie

K plavkám si zbaľte aj plážovú tuniku

Chystáte sa na dovolenku oddýchnuť si od všetkých starostí a nabrať energiu z hrejivých slnečných lúčov? Ak sa chcete lepšie chrániť pred prudkým slnečným žiarením, okrem opaľovacieho krému si k plavkám na pláž pribaľte aj tuniku, slnečné okuliare a klobúk. Vyskladajte si svoj neodolateľný plážový imidž podľa seba.