Pletené šaty

Pletené šaty využijete na jar, jeseň a v kombinácii s kabátom a teplejšími topánkami aj cez zimu. Investujte teda do kvalitných, ktoré krásne zvýraznia vašu postavu, no nie sú príliš upnuté. Trendom sú aj pohodlné oversized strihy.

Pletené šaty

Instagramerky mají jasno

S klesajúcimi teplotami bude váš feed plný pletených šiat na jeseň. Sú totiž každoročným spoločným prvkom expertných módnych insta profilov a my máme jasno prečo. V minulých sezónach sa módne trendy točili okolo pohodlia. Pletené šaty s dlhým rukávom sa totiž hodia pre útle aj pre plnoštíhle ženy a môžete ich nosiť stokrát inak. Zakaždým vám pristanú, ale nikdy nebudú nudné.

Náš tip

Stavte na originálne prestrihy

Pokiaľ sa nechcete strácať v beztvarej hmote teplého materiálu, dodajte šatám trochu šmrncu pomocou balónových rukávov, plisovanej sukne či previazania v páse.

Veľmi efektne vyzerajú aj dlhé pletené šaty, doplnené prestrihy na bokoch, pupku, vo výstrihu či s odhaleným chrbtom. Skvele fungujú ako v kombinácii s klasickými teniskami, tak aj so sandálmi či čižmami.

Stavte na originálne prestrihy
Stavte na originálne prestrihy
Stavte na originálne prestrihy

Pletené šaty sú na zimu ako stvorené

Zimné pletené šaty sú skutočne vďačné, zabudnite však na krikľavé farby. Vyberajte z tlmených púdrových a zemitých tónov. Krásne sprevádzajú zaspávajúcu prírodu a pridajú na pocite hrejivosti. Červené, čierne, béžové aj biele pletené šaty budú vždy v kurze, či už k nim vezmite koženú bundu alebo kabát s kožúškom.