Prehozy na plavky

Buďte trendy a štýlová! Zaobstarajte si plážový prehoz na plavky, ktorý z vás urobí sebavedomú dámu. Ponuka je široká, a tak si môžete vybrať krátky aj dlhý prehoz na plavky, transparentný, so strapcami, jednofarebný či vzorovaný.

Prehozy na plavky

Prehoz cez plavky zvýši sebavedomie a ochráni pred slnkom

Vyzliekanie do plaviek môže byť nepríjemné nielen pre ženy s plnšou postavou, ale aj pre tie štíhle. Ak sa na pláži nerada odhaľujete, riešenie je jednoduché - kúpte si prehoz cez plavky, ktorý vám zdvihne sebavedomie, a navyše vás ochráni pred slnečnými lúčmi, ktoré môžu byť najmä v prímorských oblastiach pekne zradné.

Náš tip

Štýlový doplnok nielen k moru...

Váhate, či si prehoz na plavky zaobstarať len kvôli letnej dovolenke pri mori? Ukážeme vám, že ho využijete aj inak. Ako?

Čipkovaný prehoz na plavky vyzerá veľmi dobre aj v kombinácii s tielkom alebo crop topom a kraťasmi či džínsami, a to ako v dlhej, tak aj krátkej verzii.

Ak si vyberiete krátku verziu, môžete ho nosiť rozopnutý voľne, alebo ho zaviazať v páse na uzlík, vďaka čomu získate ďalšiu štýlovú kombináciu navyše. Prehoz so strapcami bude zase skvelá pre letný boho outfit na festival.

Štýlový doplnok nielen k moru...
Štýlový doplnok nielen k moru...
Štýlový doplnok nielen k moru...

Aký plážový prehoz na plavky si vybrať?

Ak chcete, aby vám plážový prehoz slúžil aj ako ochrana pred slnkom, vyberte si radšej menej transparentnú látku. Ak sa chystáte k moru alebo je vaša pokožka veľmi svetlá a náchylná na spálenie, zvoľte dlhý prehoz na plavky s dlhším rukávom, ktorý vás proti slnku dostatočne ochráni. Myslite tiež na to, že čierna farba pohlcuje slnečné lúče, zatiaľ čo svetlé odtiene ich odrážajú.