Protetické podprsenky

Mastektomické, protetické alebo pooperačné podprsenky sú určené pre ženy, ktoré podstúpili abláciu alebo operáciu prsníka. Na Modio nájdete štýlové kúsky všetkých farieb a štýlov za skvelé ceny.

Protetické podprsenky

Čo je to protetická podprsenka?

Vaše tajomstvo je u nás v bezpečí. Protetické podprsenky vám pomôžu k symetrii ženských tvarov po ablácii prsníka, dodajú maximálne pohodlie a podporia prirodzený vzhľad aj pri pohybe. Bezprostredne po operácii využijete najmä kompresnú podprsenku, ktorá zamedzuje bolesti z pohybu pŕs, a to aj po plastickej operácii.

Náš tip

Získajte späť stratené sebavedomie

Po prekonanej prsnej operácii sa do psychickej nepohody dostanete veľmi ľahko. Zmierniť tieto problémy môžu protetické podprsenky, ktoré spĺňajú náročné požiadavky všetkých žien.

Vyriešte svoj problém presne podľa špecifických potrieb s kvapkou štýlu. Protetické podprsenky sú na nerozoznanie od tých klasických, vynikajú pružnosťou, pevnou oporou a všitými vreckami na vloženie prsnej epitézy.

Získajte späť stratené sebavedomie
Získajte späť stratené sebavedomie
Získajte späť stratené sebavedomie

Protetické podprsenky vás nezradia

Na výber je mnoho variantov od jednoduchých elastických podprseniek cez košieľkové podprsenky až po krajkové podprsenky dopĺňajúce chýbajúci obsah tam, kde je treba. Výber je takmer totožný s klasickými podprsenkami: vystužené, nevystužené, kosticové aj športové. Protetické podprsenky vás vrátia do života presne tak, ako si ho pamätáte pred svojou operáciou.