Šaty na svadbu

Čipkované, minimalistické, luxusné, pre družičky či pre mamičku – ideálne šaty na svadbu existujú pre každú z vás. Stačí si vybrať správny model, ktorý zdôrazní vaše prednosti a zamaskuje nedostatky.

Šaty na svadbu

Ako si vybrať najkrajšie šaty na svadbu?

Hľadáte spoločenské šaty na svadbu ako hosť? Koktejlové krátke šaty po kolená z ľahkých, padavých materiálov budú ideálne na leto a na neformálnu svadbu. Dlhé šaty sú skvelou voľbou na formálnejšie svadby. Vyhnite sa bielej a podľa možnosti aj čiernej, radšej stavte na červené šaty, pastelové odtiene či zaujímavé vzory.

Náš tip

Dlhé boho šaty v slávnostnom prevedení

Prirodzenosť je prioritou číslo jeden. Zabudnite na obtiahnuté puzdrové šaty alebo čipku. Našim favoritom tohtoročnej sezóny sú jednoznačne maxi šaty v boho štýle, v ktorých sa vám bude na svadobnej hostine tancovať jedna radosť.

Ak idete za družičku alebo ste svadobná mamina (gratulujeme), siahnite po pastelových farbách, ktoré veľmi pekne ukažu na fotkách a nebudú pri nevestiných bielych šatách príliš kričať. So šperkami opatrne – platí pravidlo, že čím výraznejšie šaty si oblečenie, tým jednoduchšie náušnice, náhrdelník či iné šperky by ste mali zvoliť.

Dlhé boho šaty v slávnostnom prevedení
Dlhé boho šaty v slávnostnom prevedení
Dlhé boho šaty v slávnostnom prevedení

Šaty pre svadobnú mamu

Decentný kostým alebo elegantné šaty na svadbu pre mamu nevesty z vás spravia pravú dámu a vy si tento veľký deň naplno vychutnáte! V našej ponuke nájdete aj prekrásne dievčenské šaty na svadbu pre malé parádnice a rôzne príležitostné dámske šaty, ktoré vám zabezpečia slávnostný vzhľad a jednoznačne stoja za to! Outfit doplnia šperkylistová kabelka.