Šnurovacie čižmy

Šnurovacie čižmy sú praktické a veľmi pohodlné na nosenie. Ich najväčšou výhodou je, že si ich vďaka šnurovaniu môžete lepšie prispôsobiť na svoju nohu a hodia sa nielen k nohaviciam, ale aj k šatám.

Šnurovacie čižmy

Univerzálne a všestranné čižmy, ktoré vám nesmú chýbať

Obuť si ich môžete do práce, na nákupy či kávu s kamarátkami, na prechádzku aj do kina a vynosíte ich od jesene do jari. Členkové šnurovacie čižmy výborne vyzerajú k džínsom a bunde, legínam a overesize kardiganu, ale aj k pančuchám a šatám či sukniam, topom a kabátom. V najnovšej kolekcii Bonprix, Guess či Mustang si určite vyberiete.

Náš tip

Čižmy v nadčasovom dizajne

Ak by ste mať vo svojej zbierke len jedny šnurovacie čižmy, oplatí sa vybrať si čo najvšestrannejší model.

Antracitové alebo čierne šnurovacie čižmy na komfortnej plochej podrážke sa vám budú ľahko kombinovať k rôznym outfitom nielen na bežné dni a z módy len tak ľahko nevyjdú, takže vám vydržia mnoho sezón.

Čižmy v nadčasovom dizajne
Čižmy v nadčasovom dizajne
Čižmy v nadčasovom dizajne

Obľúbené druhy šnurovacích čižiem

Na výber máte rôzne materiály od pravej kože, eko kože až po modely s textilnou sárou alebo netradičnými detailmi ako kovové pracky a aplikácie či konrastné prvky, vďaka ktorým čižmy vyniknú. Takisto si môžete vyberať nízke šnurovacie čižmy alebo neprehliadnuteľné vysoké šnurovacie čižmy, ktoré dodajú vašim outfitom šťavu.