Svetrové šaty

Chýba vám vo vašom šatníku univerzálny kúsok do chladnejších dní? Stavte na svetrové šaty, ktoré vás zahrejú a urobia z výs elegantnú dámu. Pohodlné, minimalistické a hrajivé – so svetrovými šatami dosiahnete toto všetko v jednom outfite.

Svetrové šaty

Dámske svetrové šaty - mäkké, hrejivé a ideálne do chladných dní

Ženské, rafinované a sexy - také sú svetrové šaty. Príjemne sa nosia najmä v prechodnom a zimnom období a rovnako ako mikinové šaty si ich zamilujete pre tepelný komfort. Vyberte si strih, ktorý vynikne na vašej postave: budú to ležérne mikinové šaty s kapucňou alebo elegantné pletené svetrové šaty?

Náš tip

Rafinovaná kombinácia 2v1

Chcete sa stať majsterkou vrstvenia? Vyskúšať to môžete práve so svetrovými šatami.

Skombinujte vaše obľúbené svetrové šaty s dlhou košeľou alebo košeľovými šatami a vyčarujte si perfektný jesenný outfit vhodný do mesta či do práce.

Ak zvolíte podobné farby, vytvoríte tak outfit, ktorý bude dokonale spolu hrať aj napriek niekoľkým vrstvám, ktoré vytvoria zaujímavý celok.

Rafinovaná kombinácia 2v1
Rafinovaná kombinácia 2v1
Rafinovaná kombinácia 2v1

Aj v zime to ide štýlovo - svetrové šaty s rolákom sú to pravé!

Pletené svetrové šaty dajú vášmu outfitu štruktúru a šmrnc. Využite jedinečnú možnosť pohrať sa s farbami, kontrastom materiálov, vytvárajte originálne kombinácie a spojte príjemné s užitočným. Zaobstarajte si do šatníka aspoň jedny svetrové šaty na zimu, v ktorých sa budete cítiť sebavedomo.