Zlaté tenisky

Zlaté tenisky sa stali obľúbenou obuvou slávnych hviezd aj módnych blogerov. A to hlavne z toho dôvodu, že sa dajú kombinovať takmer so všetkým. K šatám, topom a sukniam alebo tiež k džínsom a šortkám.

Zlaté tenisky

Zlaté tenisky: pohodlie s kvapkou lesku

Zlaté tenisky dokážu prepožičať outfitom eleganciu a lesk, napriek tomu sa v nich našľapuje jedna báseň. Snáď práve preto sú stálicami našich botníkov. A nie je dôležité, či ste fanúšička zlatých slip on tenisiek alebo klasickej športovej verzie. Pokiaľ by tej žiary na vás bolo až príliš, zvoľte čierno-zlaté alebo bielo-zlaté tenisky v koženom prevedení.

Náš tip

Pozláťte si svoj basic outfit

Chcete dosiahnuť jednoduchý a čistý street look?

Oblečte si bielu šifónovú blúzu a roztrhané skinny džínsy. Na doladenie vzhľadu poslúži pár zlatých metalických tenisiek a malá kožená kabelka vo farbe slonovej kosti.

Na denné nosenie odporúčame svetlé a matné zlaté topánky, na večerné nosenie naopak lesklé topánky s kovovými detailmi.

Pozláťte si svoj basic outfit
Pozláťte si svoj basic outfit
Pozláťte si svoj basic outfit

Zlaté tenisky Guess: povinnosť pre všetky trendseterky

Metalické tenisky sa hodia takmer na každú príležitosť. Športový outfit sa hneď premení na štýlový, elegantný outfit nimi zase ľahko zjemníte. Pri nákupe stavte na istotu a investujte do kvalitných zlatých tenisiek značky Guess, v ktorých spoločnosti pretancujete nespočetné množstvo večierkov.