Fleecová mikina Helikon-Tex® Stratus® - čierna

Stratus je fleecová mikina / bunda v gramáži 320 g/m2 vyrobená podľa vzoru populárnej americkej fleecovej US Army bundy. V prípade nepriaznivého počasia je možné bundu dole v pase po stranách stiahnuť elastickými prvkami a uchovať si tak cenné teplo vnútri bundy. Stratus je celoročná outdoorová mikina, ktorú možno nosiť buď ako spodnú vrstvu, alebo primárnu vrchnú vrstvu.
Lepší ako originál
V Helikon-Tex si však vzali vzhľad a funkčnosť bundy pod svoje krídla a pridali niekoľko zaujímavých vychytávok. Materiál na ramenách a lakťoch je spevnený tak, aby nedošlo k poškodeniu na týchto nadmerne exponovaných miestach. Modifikácia sa dotkla taktiež goliera, ktorý je oproti originálu vyšší a ochráni tak užívateľa aj pred prudším studeným vetrom.
Dostatok priestoru
Mikina je vybavená niekoľkými vreckami. Dve veľké vrecká sú po stranách v úrovni hrudníka a jedno vrecko je ešte navyše vo vnútri. Pre uskladnenie dodatočného vybavenia je možné využiť aj vrecká v hornej časti oboch rukávov. Obaja rukávy majú taktiež našitý velcro vankúšik pre prilepenie osobného odznaku či inej identifikácie. V podpazuší sú pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a komfort pri nosení našité meshové odvetrávacie panely. Hlavný dvojcestný zips aj všetky vreckové zipsy sú od spoločnosti YKK.
Materiál
Polyester

FleeceBenefity, o ktorých musíte vedieť: mäkký fleece celoročné použitie kvalitné YKK® zipsy dostatok priestranných vreciek velcro vankúšiky
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie pánske športové mikiny so zapínaním