Pánske espadrilky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Čo sú pánske espadrilky a kde sa vzali?

Espadrilky pripomínajú vzhľadovo mokasíny, ale k retro obuvi z 90. rokov majú veľmi ďaleko. Módna obuv, ktorá bola pôvodne obutím pre chudobných, si začala získavať popularitu v 60. rokoch, keď si ju obľúbili Picasso a Dalí. Zásadný zvrat nastal v okamihu, keď espadrilky uviedol na módne móla Yves Saint Laurent. Espadrilky sú skvelým letným obutím pre voľný čas aj formálnejšie udalosti.

Pohodlné a elegantné topánky? Espadrilky Tommy Hilfiger!

Zabudnite na ponožky a sandále, módny priemysel má pre vás niečo oveľa lepšie! Pre všetkých mužov, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nechcú v lete nosiť otvorené topánky, existuje skvelé riešenie. Espadrilky sú ľahké, priedušné a pohodlné – a to aj napriek tomu, že sú uzavreté. A aké patria medzi favoritov? Espadrilky Tommy Hilfiger sú obľúbené hlavne u mužov, ktorí vyznávajú jednoduchú, pohodlnú a zároveň štýlovú módu.

Toms espadrilky: móda s poslaním

Americké espadrilky Toms rozvírili vlny slovenskej módy už pár rokov späť a stali sa takmer cez noc hitom. Prečo? Toms nie sú iba módne topánky, sú to topánky, ktoré pomáhajú. Ich poslanie a myšlienka sú jednoduché: za každý pár predaných topánok venuje Toms druhý pár do rozvojového sveta tým, pre ktorých topánky nie sú také samozrejmé, ako pre nás. A také nákupy nás veľmi bavia! 

Preskúmajte kategórii pánske espadrilky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske neformálne košele, pánske mikinypánske svetre čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Calvin Klein a Armani, objavujte nové e-shopy a obchody - Modivo, Aboutyou.sk a Answear.sk alebo vyberajte podľa farieb.