Kolobežky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Kolobežka je zárukou zábavy!

Obľúbený dopravný prostriedok, ktorý vám navyše pomôže formovať postavu, by vám nemal chýbať. Jazdiť môže celá rodina! Vyberajte si nielen podľa dizajnu, ale aj z overených výrobcov, populárna je napríklad kolobežka Sulov alebo Tempish. Nahoďte pohodlný outfit a už vám nič nebráni vyraziť na parádnu jazdu!

Ako si vybrať tú najlepšiu pre vás?

Podľa toho, kto bude na nej jazdiť, je k dispozícii kolobežka pre dospelého aj kolobežka pre deti. Okrem toho sa zamerajte na to, či budete jazdiť prevažne v meste do práce, vtedy je praktická skladacia kolobežka. Na dlhšie jazdy bude pohodlná kolobežka s nafukovacími kolesami. Ste akční? Potom vám skôr bude vyhovovať terénna či freestyle kolobežka na skákanie.

Trojkolesová kolobežka je ideálna pre začiatočníkov

Malé deti ešte nedokážu tak dobre udržať stabilitu, preto sú tri kolieska pre ne na začiatok perfektnou voľbou. Staršie deti už bez problémov odnesie detská kolobežka s dvomi kolieskami. Svoje ratolesti môžete potešiť motívom obľúbenej rozprávkovej postavičky alebo pekným farebným modelom a zladiť ju napríklad so športovou súpravou.

Preskúmajte kategórii kolobežky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie skateboardy, longboardy, kolieskové korčulespacie vaky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Fila, Spokey a Tempish, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, Scootshop.sk a Sportby.sk alebo vyberajte podľa farieb.