Elektrokolobežky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čo je elektrokolobežka?

Elektrokolobežka je zábavným a cenovo dostupným dopravným prostriedkom, ktorý navyše šetrí životné prostredie. Vďaka jednoduchému ovládaniu je vhodná takmer pre každého. Ľahké a skladné modely využijete na cestu do práce, na nákup, aj na víkendovú prechádzku s rodinou. Vyberte si v ponuke značiek City Boss alebo Spokey.

Elektrokolobežky do mesta i do prírody: ako vybrať tú pravú?

Pri výbere zvážte, ako chcete kolobežku používať. Podľa toho potom voľte parametre ako nosnosť, dojazd, skladnosť, maximálnu rýchlosť a materiál rámu aj kolies. Dojazd na jedno nabitie batérie sa pohybuje medzi 15-60 km. Maximálna rýchlosť záleží na výkone motora a dosahuje od 15–50 km/h. V teréne oceníte väčšie kolesá aj výkon. Do mesta sa naopak hodí skladacia elektrokolobežka Xiaomi s menšími kolieskami.

Terénna elektrokolobežka

Pokiaľ si plánujete zaobstarať elektrokolobežku na dlhšie výlety, vyberte si takú, ktorá zvládne aj náročnejší terén a jazdu do kopca. Budete potrebovať vyšší výkon aj výdrž batérie, robustnejšiu konštrukciu a väčšie odpružené kolesá. Pre pohodlnejšiu jazdu môžete ku kolobežke dokúpiť aj sedadlo. Pri jazde by ste mali vždy používať predné a zadné svetlo a do 18 rokov je povinnou výbavou aj ochranná prilba.

Preskúmajte kategórii elektrokolobežky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie kolobežky, gymnastikaspacie vaky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Spokey a Concept, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk alebo vyberajte podľa farieb.