Pánske peňaženky, dokladovky a vizitkáre

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánske peňaženky: obľúbený doplnok každého muža

Peňaženky pre mužov predstavujú to, čo pre ženy kabelky. Ak uprednostníte kvalitné kožené peňaženky, investícia do nich sa vám určite vráti – sú odolné, pevné, spoľahlivé, vydržia každodenné zaobchádzanie a výborne vyzerajú. Vyberte si značkové peňaženky Tommy Hilfiger alebo Lagen!

Kožené dokladovky a vizitkáre vám pomôžu udržať poriadok

Chcete mať svoje veci perfektne zorganizované a peňaženka už praská vo švíkoch? Využite dokladovku a majte prehľad o tom, kde čo máte. Vizitky už viac nezapotrošíte, ak ich uložíte do vizitkára. Zrazu zistíte, že vám možno stačia len malá peněženka na to nevyhnutné, čo vždy potrebujete so sebou.

Peňaženky pre mužov vyznávajúcich aktívny životný štýl

Elegantný model nie je nič pre vás alebo hľadáte vegánsku možnosť? K dispozícii sú vám pánske peňaženky športové, najčastejšie z textilného materiálu, ktoré tiež veľmi dobre splnia svoj účel a zmestia sa do vrecka či batohu. Zvoľte si farbu a dizajn, aký vám vyhovuje. Ak hľadáte lacné peňaženky pre nenáročných, toto je výborné riešenie.

Preskúmajte kategórii pánske peňaženky, dokladovky a vizitkáre a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske casual nohavice, pánske teplákypánske trekové a outdoorové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Horsefeathers, HUMANIC a Buďchlap.sk alebo vyberajte podľa farieb.