Vodácke vybavenie

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Aké vodácke vybavenie by vám nemalo chýbať?

Určite to poznáte - voda, slnko, leto a rieka. Vodáctvo je populárnou aktivitou, ktorá si ale žiada špeciálne vybavenie. Aj ako rekreačný vodák budete potrebovať aspoň základ. Medzi ten patrí vodácka helma a plávacia vesta, ktoré zaistia vaše bezpečie. Pokiaľ vyrážate splavovať rieku v lete, odev nie je podstatný a vystačíte si s plavkami. Pozor však v chladnejších mesiacoch, tu je potom na rade aj vodácky neoprén.

Nafukovací čln alebo kajak?

Vybavenie na vodu zahŕňa samozrejme aj výber ideálneho člna. Pri hľadaní zohľadnite najmä počet osôb a nosnosť člna. Na bežnú dovolenku vám postačí nafukovací čln, ku ktorému budete potrebovať aj dostatočný počet pádiel. Tie sú najčastejšie vyrobené z hliníka. Ak máte v pláne zjazdiť divokú rieku, zamerajte sa skôr na kajaky, rafty a kanoe.

Buďte pripravení na všetko

Medzi ďalšie vybavenie, ktoré sa vám bude hodiť, patrí napríklad pumpa na čln alebo nepremokavý vak na vodu. Do neho si môžete vložiť všetko, čo by sa nemalo namočiť – od osobných cenností po odev. Ďalšou vychytávkou je vodotesné puzdro na telefón, vďaka ktorému môžete svoje zážitky dokumentovať a v prípade prevrátenia člna zostane váš mobil v bezpečí.

Preskúmajte kategórii vodácke vybavenie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie karimatky a matrace, jógakolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Hannah, Quiksilver a Fox, objavujte nové e-shopy a obchody - Sportisimo.sk, Gamisport.sk a Sportby.sk alebo vyberajte podľa farieb.