Vybavenie pre rybolov

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Začnite s rybárčením hneď teraz!

V práci sa na vás valí jeden deadline za druhým a hlava vám treští pod náporom úloh? Ideálny čas na rybárčenie - v prírode si vyčistíte hlavu, a navyše potešíte rodinu nejakým tým úlovkom. Že nemáte vybavenie? Nevadí, u nás zoženiete všetko od rybárskych prútovháčikov, cez navijaky a cievky, až po taškyďalšie vybavenie

Rybárčenie pre celú rodinu

Pre niekoho je športové rybárčenie sólo športom, pri ktorom si dokonale vyčistí hlavu, pre iného čas, ako stmeliť rodinu spoločnými aktivitami. Stráviť noc pod stanom, ugrilovať si vlastnoručne ulovenú rybu a potom sa, trochu špinaví ale so žiarivým úsmevom, vrátiť domov. Znie to skvele? Tak zoberte prút, stanstoličky a hor sa za dobrodružstvom!

Ako uloviť poriadnu rybu?

S rybami je to tak trochu ako so ženami. Aby ste dosiahli vytúžený úspech, potrebujete opatrnú a premyslenú taktiku a kvalitné vybavenie. Aby rybárčenie skončilo úspechom a vy ste sa mohli pochváliť „taaakto veľkou rybou”, budete potrebovať kvalitné vybavenie. Medzi najlepších výrobcov potrieb pre rybárčenie patrí Fox, Shimano alebo Surreti.

Preskúmajte kategórii vybavenie pre rybolov a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie kolieskové korčule, skateboardy, longboardykolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Husky, Vans a Salomon, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, Bezvasport.sk a Muziker.sk alebo vyberajte podľa farieb.