Rybárske tašky, brašne a obaly

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Chráňte svoje vybavenie a kúpte si obal na prúty

Rybárske vybavenie nie je lacnou záležitosťou a tak by ste sa oň mali riadne starať. To zahŕňa aj správne uskladnenie a ochranu pri prenášaní. V našej ponuke si môžete vybrať tašku alebo obal na prúty, ktoré zabezpečia vaše vybavenie a predĺžia jeho životnosť. Na výber sú obaly na jeden alebo viac prútov, aj obaly na špecifické druhy prútov. Vyberte si to najlepšie od známych značiek Fox alebo Versace.

Praktické rybárske tašky na usporiadanie vašej výbavy

Kam si uložiť háčiky, návnady, plaváky a ďalšie vybavenie, ktoré potrebujete k úspešnému lovu? Samozrejme do poriadnej rybárskej tašky alebo kufríka! Ideálna je rybárska taška cez rameno, ktorá sa bude dobre prenášať. Rybárske tašky sú väčšinou nepremokavé a majú veľa vreciek na prehľadné usporiadanie. Vaša výbava bude v suchu a bezpečí, a navyše budete mať všetko pekne po ruke.

Preskúmajte kategórii rybárske tašky, brašne a obaly a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie horské bicykle, kolobežkyspacie vaky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Vans, Salomon a Hannah, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, Muziker.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.