Dámske peňaženky, dokladovky a vizitkáre

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Dámske peňaženky majú mnoho funkcií

Peňaženky pre ženy plnia funkciu vizitkára, dokladovky, zbierky bločkov a zľavových kartičiek a samozrejme uchovávajú hotovosť. Aj preto sa najčastejšie predávajú najmä veľké typy s dostatkom priehradok na všetky potrebnosti. Najobľúbenejšie sú kožené peňaženky, pretože toho veľa vydržia, sú pevné a odolné.

Kožené dokladovky pomôžu odľahčiť peňaženku

Ak sa vám páčia skôr malé peňaženky, alebo chcete, aby vaše elegantné dámske peňaženky vydržali čo najdlhšie a vyzerali reprezentatívne, zbierku kariet a vizitiek si uložte do dokladovky. U nás nájdete všetko, čo potrebujete – lacné peňaženky, ale aj extravagantné kúsky pre všetky výnimočné dámy, ktoré chcú ísť proti prúdu.

Luxusné a značkové peňaženky

Peňaženka o vás povie veľa. Ak preferujete exkluzívne kúsky, vyberte si v novej kolekcii zvučných mien napríklad pekný model z lakovanej kože a zlaďte ho s kabelkou. Populárne sú aj peňaženky Desigual, ktoré na prvý pohľad zaujmú svojou originalitou. Vraví sa, že červené a zlaté peňaženky priťahujú bohatstvo a úspech. Vyskúšate, či je to pravda?

Preskúmajte kategórii dámske peňaženky, dokladovky a vizitkáre a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske poločižmy, lodičkycrossbody kabelky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Rejnokobuv.sk, Oxybag.sk a Queens.sk alebo vyberajte podľa farieb.