Cyklistické vybavenie

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Aká je povinná výbava bicykla a cyklistu?

Základom dobre vybaveného bicykla sú bezpečnostné prvky – zvonček, predné a zadné svetlo, biela predná odrazka, červená zadná odrazka, oranžové odrazky na pedáloch a kolesách, ale aj dve funkčné a na sebe nezávislé brzdy – zadná a predná. Samozrejmosťou by mala byť aj dobre sediaca a kvalitná cyklistická prilba, ktorá vás v prípade potreby ochráni.

Vybavenie na bicykel, ktoré sa vám bude hodiť

Vybavte svoj bicykel aj držiakom na fľašu s vodou a máte istotu, že vždy, keď vás prepadne smäd, máte pitie po ruke. Najmä ak sa chystáte na dlhší cyklovýlet, zídu sa náhradné diely a sada na lepenie defektov. Nikdy neviete, kedy príde vhod! Chcete mať prehľad o najazdených kilometroch, spálených kalóriách a rýchlosti? Poobzerajte sa po cyklopočítači.

Jazdí celá rodina!

Doprajte si nezabudnuteľný výlet na bicykloch aj s vašimi deťmi. Medzi obľúbené cyklistické vybavenie rodičov malých detí patria predné alebo zadné cyklistické sedačky a vozíky, vďaka ktorým sa nemusíte vzdávať svojich milovaných aktivít ani v období, keď sa deti ešte nedokážu bicyklovať samé.

Preskúmajte kategórii cyklistické vybavenie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, skateboardy, longboardygymnastika čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Puma a Fila, objavujte nové e-shopy a obchody - Sportisimo.sk, Muziker.sk a Bezvasport.sk alebo vyberajte podľa farieb.