Činky a závažia

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Činky na cvičenie pre začiatočníkov

Radi by ste sa udržiavali vo forme a nechce sa vám chodiť do fitka? Cvičiť môžete aj v pohodlí domova. Na začiatok vám budú stačiť dve jednoručné činky, ideálne nakladacie s hmotnosťami 2 a 5 kg, ku ktorým si môžete časom podľa potreby dokúpiť ďalšie kotúče na činky. Nezabudnite ani na športové tielka, v ktorých môžete predviesť svoje úsilie.

Vyskladajte si svoju vlastnú posilňovňu!

Ak nemáte veľa miesta a chcete ušetriť, nakladacie činky sú ideálnym riešením – využijete ich na viacero cvičení. Ak nie ste limitovaní nedostatkom miesta, spolu s trenažérmi si môžete jednoducho vyskladať slušnú výbavu, ktorá pokryje všetky vaše potreby a nemuseli by sa za ňu hanbiť ani profesionáli.

Aké činky sú vhodné pre náročných?

Ak to myslíte s posilňovaním vážne, oplatí sa zainvestovať a zaobstarať si stojan na činky, aby malo vaše náčinie svoje miesto. Okrem najpoužívanejších hmotností si môžete dopriať aj ďalšie závažia na činky, členky a zápästia. V správnom posilňovacom tréningu pre pokročilých športovcov sú pri budovaní svalov nenahraditeľné aj obojručné činky.

Preskúmajte kategórii činky a závažia a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie skateboardy, longboardy, gymnastikakarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Reebok, Spokey a DOMYOS, objavujte nové e-shopy a obchody - Mastersport.sk, DrMax.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.