Army a poľovníctvo

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Ticho, rýchlo, hladko a bez komplikácií

Žiadny poriadny poľovník a fanúšik army štýlu sa nezaobíde bez kvalitného oblečenia, ktoré vás v teréne ochráni pred zlým počasím, a navyše vám zaručí, že budete počas vašich potuliek prírodou v dokonalom utajení. Ak sa chystáte na lov, vybavte sa aj zodpovedajúcim poľovníckym vybavením. Keďže lovecká sezóna prebieha prakticky po celý rok, a to aj počas chladných zimných nocí, vyberajte s rozmyslom.

Široký sortiment pre všetkých

Na Modiu nájdete širokú ponuku uniforiem, poľovníckeho aj army oblečenia pre všetky extrémne vonkajšie aktivity, z ktorej môžu vyberať muži, ženy a na svoje si prídu dokonca aj deti. Obľúbenými značkami sú Helmer, Fox alebo Solognac. Pobytu v prírode sú samozrejme prispôsobené aj farby oblečenia, ako je zelená, hnedá, šedá alebo čierna.

Poriadny nôž si žiada kvalitné púzdro

Hovorí sa, že každý správny muž by mal vlastniť aspoň jeden ostrý nôž. K nemu ale budete potrebovať aj vhodné puzdro, ktoré vás nezradí v žiadnej situácii. Ideálne je napríklad kožené alebo nylonové. Ak sa chystáte pozorovať zver alebo sa len chcete kochať krásnymi výhľadmi, príde vám tiež vhod ďalekohľad, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť aj v nepriaznivých podmienkach.

Preskúmajte kategórii army a poľovníctvo a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie jóga, horské bicyklekarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Caterpillar, Oakley a Fox, objavujte nové e-shopy a obchody - Roy.sk, Top-armyshop.sk a Muziker.sk alebo vyberajte podľa farieb.