Pánske parfémy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Krásna vôňa podčiarkne charizmu muža

Určite s nami budete súhlasiť, keď povieme, že dobre upravený a voňajúci muž je naozaj sexi. Vhodne zvolený parfém pre mužov podčiarkne charizma a zvýši sebavedomie, čo ocení nielen opačné pohlavie, ale napríklad aj obchodní partneri a koniec koncov aj muž sám. Pánske vône sú skrátka podstatným detailom, ktorý dokáže výrazne ovplyvniť a podčiarknuť celkový štýl.

Pánske vône: vyznáte sa vo svete parfémov?

Pri výbere pánskej vône sa môžete stretnúť so 4 typmi: parfém, parfumovaná voda, toaletná vodakolínska voda. Aký je v nich rozdiel? Každý druh obsahuje inú koncentráciu vonných olejov a vydrží voňať inak dlho. Najvyšší podiel vonných zložiek (cca 20–30 %) obsahuje parfum, o niečo nižší podiel má parfumovaná (cca 10–20 %) a toaletná voda (cca 5–15 %). Najslabšia je potom kolínska voda, ktorá obsahuje iba 2–4 % vonných olejov.

Ako vybrať parfém pre mužov?

Čo sa týka pánskych vôní, muži obvykle nie sú tak nároční a vyberaví ako ženy. Aj tak sa ale oplatí dodržať určité pravidlá – napríklad sladkým parfémom sa zavďačíte len máloktorému mužovi, najobľúbenejšie sú drevité a korenisté vône. Ak tápete, aký je najlepší parfém pre mužov, je celkom spoľahlivým vodítkom značka. Najobľúbenejší je napríklad pánsky parfém Armani, Versace, Hugo Boss alebo Calvin Klein.

Preskúmajte kategórii pánske parfémy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske tréningové topánky, pánske bežecké topánkypánske tepláky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Vivantis.sk, FAnn.sk a Swee.sk alebo vyberajte podľa farieb.